Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

Hebei Zhonghe Foundry Co. LTD

Çin Hebei Zhonghe Foundry Co. LTD Sertifikalar
Çin Hebei Zhonghe Foundry Co. LTD Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Hebei Zhonghe Foundry Co. LTD

1 2 3 4 5 6 7 8
Hebei Zhonghe Foundry Co. LTD Hebei Zhonghe Foundry Co. LTD Hebei Zhonghe Foundry Co. LTD Hebei Zhonghe Foundry Co. LTD Hebei Zhonghe Foundry Co. LTD Hebei Zhonghe Foundry Co. LTD Hebei Zhonghe Foundry Co. LTD Hebei Zhonghe Foundry Co. LTD
Dökümhane Dökümhane Makine atölyesi

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Dünya çapında
Markalar : ZHF
No. Çalışanları : 200~300
Yıllık satış : 10000000-20000000
Yıl kurulan : 2003
İhracat p.c : 90% - 100%
Hong 2003 yılında kurulan Zhonghe Foundry Co, Ltd , gri demir ve sfero demir tarafından yapılan döküm imalat profesyonel bir fabrikasıdır. Drenaj dökümleri ve pompa dökümleri alanında birinci sınıf üreticilerden biridir; Her türlü işlenmemiş veya işlenmiş metal parça, belediye inşaat, sanayi, ev ve bahçe döküm alanlarını kapsar. Şirket, mevcut atölye ve ofisler için 16000 metrekarelik inşaat alanıyla birlikte toplam 60000 metrekare alana sahip. Bu arada şirket, doğrudan denizaşırı müşterilerimize ihracat ihracatı sağlayan Çin ihracat lisansını aldı.

Ürün ve üretim kapasitesi
ASTM A48 veya A536, BS1452 veya 2789 standardına göre yıllık 10000 MT üretim kapasitesi ile her türlü drenaj dökümünü, pompa parçalarını, flanşları, ızgaraları, sayaç kutularını ve şehir mobilyaları dökümlerini üretme yeteneğine sahiptir; Fabrika normalde müşterinin çizimlerine ve teknik gereksinimlerine veya numunelerine göre metal ürünler üretir.
Yukarıdaki ürünlerin tümü ABD, İtalya, İspanya, İngiltere ve Meksika'ya ve dünyaya ihraç edilmektedir.
Kalite Yönetimi
Şirket, 2006 yılında üçüncü tarafın Moody International Sertifikasyon kalite güvence kuruluşları tarafından ISO9001 : 2000 sertifikası aldı.
Şirket, kalite yönetimine inanmaktadır ve bu sayede dökümhanede üretilen her döküm, eğitimli ve deneyimli bir kontrol ekibi tarafından titizlikle denetlenir ve kontrol edilir. Her üretim süreci yakından izlenir ve belgelenir. Her döküm kalitesi için geri izlenebilir.
Kişiselleştirilmiş servis
Küçük veya büyük olan her sipariş, bir veya daha fazla servis departmanı personelimizin dikkatini çeker. Her birey, Zhonghe ürünleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için eğitilmiştir. Hizmet bizim için önemlidir, çünkü sizin için önemlidir.
Samimi işbirliği arzusu ile, biz uzun vadeli ve kazan-kazan ilişkisi kurmak, soruşturma ve bizi ziyaret etmenizi bekliyoruz.
İletişim bilgileri
Hebei Zhonghe Foundry Co. LTD

İlgili kişi: Ms. Carlota

Faks: 86-317-4682888

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)